Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kto na położnictwo?

Odp: Kto na położnictwo? 11 lata 8 miesiąc temu #213

  • Karola
  • Karola Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Milkaaa napisał:
Chyba ktoś o Nas zapomniał... Miejmy nadzieję, że ta lista pojawi się w najbliższym czasie na stronie PWSZ :P

Też mam taką nadzieję jak nie to w poniedziałek się pytam co się dzieję z naszym położnictwem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kto na położnictwo? 11 lata 8 miesiąc temu #214

  • Karola
  • Karola Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Katarzyna napisał:
hejo wszystkim! Składałam dokumenty na położnictwo i przeraziłam się jak zobaczyłam, zę nie uwzględnili naszego kierunku, mam nadzieje, ze wszystko Ok, po waszych postach się troche uspokoiłam. pozdrawiam!

Katarzyna też mam taką nadzieję że tylko o nas zapomnieli.
Również się tym przeraziłam nawet bardzo mocno.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kto na położnictwo? 11 lata 8 miesiąc temu #215

  • sara89
  • sara89 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Ja równiez składałam papiery na położnictwo i jestem przerażona nie ma naszej listy na stronie PWSZ ale może była w Gmachu PWSZ , był ktoś sprawdzał?
Jednakże po postach widze że jest nas kilka :) wiec może wszystko ok
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kto na położnictwo? 11 lata 8 miesiąc temu #216

  • Karola
  • Karola Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
sara89 napisał:
Ja równiez składałam papiery na położnictwo i jestem przerażona nie ma naszej listy na stronie PWSZ ale może była w Gmachu PWSZ , był ktoś sprawdzał?
Jednakże po postach widze że jest nas kilka :) wiec może wszystko ok

Obstawiam że Monikaa była w gmachu PWSZ, bo nigdzie na stronie nie ma naszej listy.
Mam nadzieję że wszystko jest ok, tylko ktoś o liście zapomniał.
Na pewno jest nas kilka jak się dowiadywał mój kolega to on miał miejsce 20, pisało tak na kwitku, więc obstawiam że brak listy to niedopatrzenie (przynajmniej mam taką nadzieję). :dry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kto na położnictwo? 11 lata 8 miesiąc temu #225

Ja w ubieglym tygodniu byłam potwierdzić dowód, bo wysyłałam dokumenty już na początku lipca, ale potem mnie nie było w Polsce.W biurze rekrutacji pytałam sie czy cieżko sie bedzie dostac, jak wgl cala sytuacja wylada, a ten Pan powiedział mi, że sądzi ze wszyscy się dostaną nie będzie problemu bo wtedy było nas 18, i kompletnie nic nie wspominal, że kierunku nie otworzą. Jeju mam nadzieje, że wszystko OK, że może jeszcze nie zamkneli naszej rekrutacji, żeby było więcej osób w grupie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kto na położnictwo? 11 lata 8 miesiąc temu #227

  • Karola
  • Karola Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Katarzyna mam taką nadzieję. Mojemu koledze też nic nie powiedzieli że za mało osób i że mogą naszego kierunku nie otworzyć itp. Tym bardziej że w tym roku jest więcej chętnych niż w poprzednim, w poprzednim zostało przyjętych tylko 12 kandydatów (akurat chciałam z ciekawości sprawdzić chętnych na innych kierunkach, więc zerkałam. Wtedy chciałam się dostać na Elektrotechnikę, bo miałam iść na studia z przymusu.), bo więcej nikt nie składał podań i był on otwarty. Mam nadzieję że będzie dobrze i nasz kierunek zostanie otwarty, to okaże się w najbliższych dniach. :) Głowa do góry trzeba być dobrej myśli. ;)
Ostatnio zmieniany: 11 lata 8 miesiąc temu przez Karola.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.058 seconds
Zasilane przez Forum Kunena