Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Starosta oraz meile grupowe

Starosta oraz meile grupowe 11 lata 6 miesiąc temu #1324

  • Żaba
  • Żaba Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Z tego co słyszę na korytarzach to nigdzie nikogo nie ma w moich grupach takiej osoby (starosty) i nic mi nie wiadomo, o meilach grupowych... a jestem w ćwieczeniowej 4 (co za tym idzie wykładowej jestem pierwszej), a językowej 6.
Ta socjologia mnie rozwaliła, ale przynajmniej będą materiały...
A o naukach organizacji to chyba lepiej nie gadać - teraz zastanawiaj się człowieku co będzie ważne(na tyle żeby zapisać i potem się przydało na zaliczenie)jakaś masakra...
"Pędzić przez wzgórza na wspaniałym koniu, marząc, szukać miłości przed zachodem słońca to sens życia... to apogeum istnienia"
Ostatnio zmieniany: 11 lata 6 miesiąc temu przez Żaba.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Starosta oraz meile grupowe 11 lata 6 miesiąc temu #1340

ćwiczeniowa, językowa - ok, ale wykładowa? jest takie podzielenie na grupy? przecież wykłady mamy wszyscy razem, nie? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Starosta oraz meile grupowe 11 lata 6 miesiąc temu #1341

i takie pytanie, czy parking jest otwarty w weekend?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Starosta oraz meile grupowe 11 lata 6 miesiąc temu #1342

  • Żaba
  • Żaba Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
No i może tu zaskoczę, mamy na pierwszym roku dwie grupy wykładowe, podział jest przez to, że jest Nas tak dużo na zarządzaniu(od 1-4ćwiczeniowej jest pierwsza grupa wykładowa, od 5-8ćwiczeniowej jest 2 grupa wykładowa)co widać w planie.
Podejrzewam że parking jest cały czas otwarty jak szkoła funkcjonuję. Sama dziennie studiuję, ale myślę że gdyby weekendowo było zamykane nie miałoby to sensu.
"Pędzić przez wzgórza na wspaniałym koniu, marząc, szukać miłości przed zachodem słońca to sens życia... to apogeum istnienia"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.051 seconds
Zasilane przez Forum Kunena