Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

  Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski

  Drużyna futsalu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego awansowała do finału Akademickich Mistrzostw Wielkopolski, który odbędzie się 9 stycznia 2016r. w Poznaniu.

  W turnieju  eliminacyjnym, zorganizowanym 3 grudnia 2016r.  przez PWSZ Leszno w Rydzynie pod Lesznem udział wzięły zespoły Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych  z Konina, Kalisza, Piły i Leszna. Po bardzo wyrównanym turnieju zwyciężyli futsaliści z Konina przed Kaliszem i Lesznem. Awans do turnieju wojewódzkiego uzyskały dwie pierwsze drużyny; tj. PWSZ Konin i PWSZ Kalisz. W pierwszym meczu podopieczni Krzysztof Górnego (PWSZ Kalisz) zmierzyli się z zawodnikami reprezentującymi PWSZ Konin i pomimo dobrej gry oraz przewagi optycznej naszych zawodników po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0-1. Końcowy wynik PWSZ Konin –PWSZ Kalisz to  3-0 , w drugim spotkaniu z PWSZ Leszno, w meczu „o wszystko”, zawodnicy z Kalisza nie dali szans przeciwnikowi, pokonując PWSZ Leszno 8-2.

  Skład drużyny PWSZ Kalisz:
  Bramkarze: Damian Grondowy WF II , Łukasz Borwik MBM IV
  Zawodnicy: Stanisław Walczyński WF III, Michał Frontczak WF II, Bartosz Jasiński WF III, Patryk Mularczyk WF III, Krystian Gil WF III, Dominik Owczarek WF II, Mateusz Janik WFII , Wiktor Łuszczek RM I
  Trener: Krzysztof Górny AZS PWSZ Kalisz

  Additional information