Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

  USOS

  W nowym roku akademickim 2013/2014 nastąpi szereg zmian w zakresie przepływu informacji w uczelni. Dla studentów i wykładowców przygotowane zostało nowe oprogramowanie - Uniwersytecki System Obsługi Studiów – USOS i jego wersja internetowa USOSweb. Poniżej jedne z najważniejszych wiążących się z tym informacji dla studentów:

  STUDENCKIE KONTO do Internetowego Systemu Obsługi Studiów!
  Serwis dostępny jest pod adresem www.usosweb.pwsz.kalisz.pl. Jako login należy podać swój numer PESEL. Studenci i wykładowcy, którzy korzystali z systemu Wirtualny dziekanat używają dotychczasowego hasła. Studenci pierwszego roku wprowadzają hasło podane w procesie rekrutacji. Hasło można zmienić po zalogowaniu w prawym górnym rogu strony w opcji „zmień hasło”. Jeśli użytkownik zapomniał hasło należy uruchomić procedurę odzyskiwania poprzez kliknięcie linku „zapomniane hasło”. Dotychczasowe oceny można obejrzeć w opcji DLA STUDENTÓW -> MOJE STUDIA -> oceny, a informacje o historii i aktualnym stanie studiowania w opcji DLA STUDENTÓW -> MOJE STUDIA -> zaliczenia.


  ZMIANA INDYWIDUALNYCH KONT BANKOWYCH STUDENTÓW

  Od 1 października 2013roku zmieniają się numery kont, na które studenci wpłacają należności dla uczelni. Nowe indywidualne numery kont można odczytać w systemie USOSweb po wybraniu opcji DLA STUDENTÓW -> MOJE STUDIA->płatności -> należności nierozliczone. Numery kont podane są wraz z opisem przeznaczenia - jedno konto służy do opłat za czesne, powtarzanie przedmiotu i semestru, na drugie konto należy wpłacać kwoty z tytułu innych opłat (legitymacja, indeks, dyplom), a trzecie konto służy do opłat za akademik. Stypendia studenckie będą natomiast wpłacane na konto, które student poda w opcji DLA STUDENTÓW -> MOJE STUDIA->płatności -> konto bankowe.  WNIOSEK O PODJĘCIE STUDIÓW BEZ WNOSZENIA OPŁAT

  Studenci studiów stacjonarnych, którzy chcą studiować bez wnoszenia opłat zobowiązani są do złożenia w terminie do 10 października 2013rokuOświadczenia studenta o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat”. Wniosek dostępny jest w programie USOSweb w opcji  DLA STUDENTÓW -> MOJE STUDIA->wnioski -> Lista wniosków.

  Additional information