Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ogłoszenia

Uwaga studenci!

Logując się do systemu USOS w dniach 12.06.2017 - 02.07.2017 możecie wypełnić anonimową ankietę oceniającą pracę nauczycieli akademickich.

Pamiętaj!

teraz to TY możesz wystawić ocenę swojemu nauczycielowi!

 

 


 

UWAGA dyplomanci!

Do dnia 28.02.2017r. w dziekanacie Wydziału Politechnicznego należy złożyć następujące dokumenty:

  • indeks i kartę okresowych osiągnięć studenta wraz z wpisami za 7 semestrów studiów,

  • egzemplarz pracy dyplomowej drukowany dwustronnie w miękkiej oprawie (wraz z oryginałem tematu (karty) pracy dyplomowej, oświadczeniem dyplomanta oraz z podpisaną płytą zawierającą pracę dyplomową studenta przyklejoną do środka okładki),

  • dokumenty (tj. prośba o wyznaczenie terminu obrony, fiszka bibliograficzna),

  • dowód wpłaty za dyplom – 60 zł,

  • 4 zdjęcia do dyplomu w stroju galowym - format 4,5 x 6,5 (zdjęcia należy podpisać na odwrocie i złożyć w podpisanej kopercie).

Warunkiem złożenia podania do Dziekana o przedłużenie oddania pracy dyplomowej (maksymalny okres przedłużenia to 4 miesiące) jest złożenie w Dziekanacie indeksu wraz z wpisami za wszystkie semestry studiów.

Studenci, którzy do 28.02.2017r. nie złożą indeksów i prac dyplomowych bądź podań zostaną skreśleni z listy studentów!!!

Kolejne przedłużenie to podanie do Rektora PWSZ, które składa się w kancelarii na ul. Nowy Świat 4. Rektor, na wniosek studenta, w uzasadnionych przypadkach może przesunąć termin złożenia pracy dyplomowej o kolejne 4 miesiące. Podanie to także powinno zawierać opinię promotora.