Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Kontakt

Sekretariat Wydziału MedycznegoWydział Medyczny

ul. Kaszubska 13, pok. 102

62-800 Kalisz

tel. 62 76 79 551

fax 62 76 79 558

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dziekanat Wydziału Medycznego

  poniedziałek     wtorek-piątek  
  soboty zjazdowe  
 nieczynne  10.00-14.00  10.00-14.00

ul. Kaszubska 13, pok. 214

62-800 Kalisz

tel. 62 76 79 603

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Władze Wydziału Medycznego

Dziekan: dr n. farm. Marek Chuchracki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan: dr n. med. Violetta Cebulska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan: dr n. o zdr. Katarzyna Juszczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan: dr n. med. Violetta Koźlak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.