Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: stypendia

Odp: stypendia 11 lata 4 miesiąc temu #1442

  • LiLa91
  • LiLa91 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Oklaski: 2
ok 60zł.. ale to zapewne jeśli Twój dochód wynosił blisko 650... mój był poniżej 400 i mam 200zł, co wg mnie jest chore... dlatego pytam, czy ktoś składał odwołanie, bo w ogóle nie wiem jak to wygląda :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: stypendia 11 lata 4 miesiąc temu #1443

  • pestka
  • pestka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
nie nie 60 zł mi zostanie po opłaceniu akademika i biletów na miesiąc, a dochód na osobe nawet nie wiem może nawet 300 zł nie przekroczył
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc temu przez pestka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: stypendia 11 lata 4 miesiąc temu #1444

A wam się ludzie wydaje że sami jesteście i potrzebujecie? spytajcie się w socjalnym ile mieli wniosków do rozpatrzenia. to nie jest tak że oni Wam będą płacić na akademiki, bilety i jeszcze cały miesiąc na jedzenie. Jak ja 2 lata temu zaczynałam tu studia to dostałam 150 zł i musiało mi to starczyć a dochód miałam niecałe 460zł na osobę.

Jeśli chodzi o naukowe stypendium to wydaje mi się że do pon miały być umieszczone decyzje na wirtualnym i jeśli ktoś nie ma nic to może się nie załapał, widocznie były osoby z wyższymi średniami. bo to ileś procent z danego kierunku otrzymuje. najlepiej zadzwonić do działu socjalnego i się spytać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: stypendia 11 lata 4 miesiąc temu #1445

  • Iza93
  • Iza93 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Oklaski: 0
myśle ze odwołanie nic tu nie pomoże. uczelnia mała określoną liczbe pieniędzy przeznaczone na stypendia a ze bylo duzo wniosków to stypendium nie jest wysokie. liczylam na wyzsze ok 800 zl z dodatkiem na mieszkanie tak jak bylo wczesniej a tu tylko 500. po oplatach zostanie mi troche ponad 100.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: stypendia 11 lata 4 miesiąc temu #1446

  • xxx
  • xxx Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Ciesz się, że tak dużo. Ja z dodatkiem na mieszkanie dostałam 290zł, dochód miałam trochę ponad 400zł... I jak się tu utrzymać za 290zł?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: stypendia 11 lata 4 miesiąc temu #1447

  • Iza93
  • Iza93 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Oklaski: 0
a dlugo trzeba czekac az kasa wplynie na konto? skoro wczoraj przekazano do wyplaty? a jeszcze nie mam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.069 seconds
Zasilane przez Forum Kunena