Search

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: PLAN

Odp: PLAN 11 lata 7 miesiąc temu #1098

No właśnie mi też z planu wynika żę 2 grupa ma w poniedziałek wolne i we wtorek mamy tylko od 11.30 do 14.45 i reszta dni wolna. Sam nie wiem czy dobrze odczutuje ten plan ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PLAN 11 lata 7 miesiąc temu #1099

Tak wtorek podstawy elektroniki od 12:15 do 14:45, sroda obowiazkowo wolna czwartek i piatek tez wolny dopiero 11.10 i 12.10. Tak samo algebra dopiero za tydzien bo 8,10 a analiza 15,10 to za dwa tyg wiec wychodzi na to ze tylko wtorek na dwa labolatoria i reszta tygodnia wolna :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PLAN 11 lata 7 miesiąc temu #1106

Heyka:) wiecie może jak zalogować się do portalu e-Akademia? Chodzi mi o ten kurs biblioteczny. Jak podaję nazwę, czyli numer albumu i hasło numer pesel to wyskakuje komunikat o błędnych danych. Macie podobnie?

Jestem z zarządzania:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PLAN 11 lata 7 miesiąc temu #1120

  • GM092
  • GM092 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Mnie odmawiają posłuszeństwa wszystkie portale studenckie do których teoretycznie mamy dostęp. Macie podobnie ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PLAN 11 lata 7 miesiąc temu #1122

  • amstaff
  • amstaff Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Myślę, że chodzi ci o możliwość logowania do serwisów. To rzeczywiście nie można się zalogować, ale mam nadzieję że od poniedziałku będzie można bo nawet mówili na spotkaniu że ten kurs biblioteczny będzie można robić od poniedziałku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PLAN 11 lata 7 miesiąc temu #1128

amstaff napisał:
Myślę, że chodzi ci o możliwość logowania do serwisów. To rzeczywiście nie można się zalogować, ale mam nadzieję że od poniedziałku będzie można bo nawet mówili na spotkaniu że ten kurs biblioteczny będzie można robić od poniedziałku.

Dziękuję za news'a ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.049 seconds
Zasilane przez Forum Kunena